منوی غذای گرم سال تحصیلی جدید

 

مجتمع دکتر هشترودی بر اساس اهمیتی که برای سلامت دانش آموزان قایل است ، برای تغذیه سالم آنان تدابیر در خور شانی را به مورد اجرا در آورده است. در این راستا ، از طریق نظر سنجی و جمع بندی پیشنهادات اولیای محترم دانش آموزان ، به روش بن ماری ،شرایط مطلوب را فراهم آورده است.

1- در این منوی غذایی پیمانکارباید در طبخ از برنج ایرانی و گوشت تازه گوسفندی و در موارد گوشت چرخ کرده از پنجاه درصد گوسفند و پنجاه در صد گوساله،مرغ و ماهی تازه و روغن مرغوب استفاده کند.پیمانکار مجاز به استفاده از سویا و مواد آماده طبخ قبلی از قبیل مرغ چرخ کرده نیست و غذاها باید کم چرب باشند.علاوه بر نمایندگان کارفرما ، اعضای انجمن اولیا و مربیان میتوانند در هر زمان بدون اطلاع قبلی از محل طبخ غذای پیمانکار (خانم جاروندی)به نشانی همت غرب،خیابان کبیری طامه ، خیابان بهار، خیابان امام حسین، کوچه کوهپایه پلاک یک بازدید به عمل آورند.

2-لازم است اولیای محترم از تاریخ 24 الی 26 شهریور حضوری ویا تلفنی داوطلبی فرزند خود را به آقای قدرت صدوقی مسؤل پشتیبانی مجتمع اعلام فرمایند.کل هزینه غذای سالانه (برای هفت ماه و نیم یعنی 150 روز حضور دانش آموز برای ناهار )بیست و چهار میلیون ریال است، که در سه قسط ،قسط اول از طریق کارت خوان . دو قسط دیگر فقط به وسیله چک به سررسید حداکثر اول اسفند قابل پرداخت میباشد.مقتضی است اولیای داوطلب در هفته اول مهر جهت عقد قرار داد و پرداخت هزینه غذا اقدام فرمایند.فروش روزانه و یا ماهانه میسر نیست.ولی در صورت انصراف در پایان هر ماه باقیمانده وجوه پرداختی عینا قابل استرداد است.

 

گزارش تصویری